• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
 • برابر با : 9 - ربيع أول - 1445
 • برابر با : Saturday - 23 September - 2023
3

اسدالله عباسی ​استاندار گیلان ظهر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازارو اقدام مشترک در سالن الغدیر استانداری گیلان با اشاره به کاهش بخشی از هزینه‌های کاشت و برداشت محصول با بهره‌گیری از روش مکانیزاسیون و نیز روزهای پایانی برداشت این محصول راهبردی اضهار کرد: با این حال هزینه تولید برنج در استان بالا است از این‌رو قیمت کنونی برنج در بازار واقعی نیست. وی با تأکید بر حمایت دولت سیزدهم از شالیکاران و کشاورزان گفت: با توجه به تلاش برنجکاران برای تولید برنج، هزینه تمام شده این محصول باید بررسی و مشخص شود. استاندار گیلان با اشاره به وجود محصولات استراژتیک مهم در این استان به منظور افزایش صادرات، افزود: چای، برنج و بادام محصولات مهم استان هستند که باید در ارتباط با محصول چای نیز باید هزینه‌های تمام شده طی فرآیندی مشخص شده و سپس قیمت چای در بازار بر اساس آن تعیین شود. عباسی با تأکید بر ضرورت توجه به تأمین مایحتاج ضروری مردم، تصریح کرد: با رصدهای انجام شده هیچ مشکلی در این ارتباط در استان وجود ندارد، از این رو با توجه به مسافرپذیربودن استان گاه مشکلاتی ایجاد می‌شود که با تدابیر صورت‌گرفته این مشکلات قابل حل است. وی با بیان اینکه گیلان در موضوع مقایسه قیمت‌ کالاها با استان‌های همجوار باید همواره در راستای کاهش نرخ‌ها رقابت کند، گفت: در تنظیم بازار، جامعه هدف و زنجیره‌های تولید از تولیدکننده، توزیع و مصرف کننده باید مورد توجه باشد و در تامین مایحتاج مردم کم کاری و کوتاهی پذیرفتنی نیست. نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید بر ضرورت فعالیت گشت‌های محسوس و نامحسوس مشترک نظارت بر بازار از سوی صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و بسیج اصناف بیان کرد: فرمانداران در شهرستان‌های مختلف استان باید به این مهم توجه داشته باشند و به معاونت امور اقتصادی استانداری به صورت هفتگی گزارش ارائه دهند و کمبودها را اعلام کنند. عباسی نقش نظارت جدی بر قیمت و فروش کالاهای اساسی از جمله نان، مرغ، گوشت و شکر را با توجه به حساسیت مردم بسیار مهم دانست و افزود: کیفیت در پخت نان باید مورد توجه جدی قرار گیرد، مدیریت این مهم بر عهده فرمانداران است ضمن اینکه دستگاه‌های شهرستانی و استانی نیز باید هماهنگی لازم را در این خصوص ایجاد کنند. وی با اشاره به ممنوعیت خروج بدون مجوز مرغ از گیلان، گفت: خروج مرغ از استان گیلان باید حتماً با مجوز صورت گیرد، لذا در این راستا باید سخت‌گیری‌های لازم اعمال شده و به ذخیره‌سازی مرغ منجمد، کالاهای اساسی، تأمین دارو و شیرخشک توجه شود. استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت تمامی تمهیدات برای بازگشایی مدارس بر گشایش نمایشگاه پوشاک و لوازم‌التحریر در آستانه سال تحصیلی جدید، افزود: دست اندرکاران مربوطه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید نسبت به برگزاری نمایشگاه برای فروش فوق‌العاده اقدام کنند. پایان پیام

 • کد خبر : 7977
 • ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۱
اسدالله عباسی ​استاندار گیلان ظهر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازارو اقدام مشترک در سالن الغدیر استانداری گیلان با اشاره به کاهش بخشی از هزینه‌های کاشت و برداشت محصول با بهره‌گیری از روش مکانیزاسیون و نیز روزهای پایانی برداشت این محصول راهبردی اضهار کرد: با این حال هزینه تولید برنج در استان بالا است از این‌رو قیمت کنونی برنج در بازار واقعی نیست. وی با تأکید بر حمایت دولت سیزدهم از شالیکاران و کشاورزان گفت: با توجه به تلاش برنجکاران برای تولید برنج، هزینه تمام شده این محصول باید بررسی و مشخص شود. استاندار گیلان با اشاره به وجود محصولات استراژتیک مهم در این استان به منظور افزایش صادرات، افزود: چای، برنج و بادام محصولات مهم استان هستند که باید در ارتباط با محصول چای نیز باید هزینه‌های تمام شده طی فرآیندی مشخص شده و سپس قیمت چای در بازار بر اساس آن تعیین شود. عباسی با تأکید بر ضرورت توجه به تأمین مایحتاج ضروری مردم، تصریح کرد: با رصدهای انجام شده هیچ مشکلی در این ارتباط در استان وجود ندارد، از این رو با توجه به مسافرپذیربودن استان گاه مشکلاتی ایجاد می‌شود که با تدابیر صورت‌گرفته این مشکلات قابل حل است. وی با بیان اینکه گیلان در موضوع مقایسه قیمت‌ کالاها با استان‌های همجوار باید همواره در راستای کاهش نرخ‌ها رقابت کند، گفت: در تنظیم بازار، جامعه هدف و زنجیره‌های تولید از تولیدکننده، توزیع و مصرف کننده باید مورد توجه باشد و در تامین مایحتاج مردم کم کاری و کوتاهی پذیرفتنی نیست. نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید بر ضرورت فعالیت گشت‌های محسوس و نامحسوس مشترک نظارت بر بازار از سوی صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و بسیج اصناف بیان کرد: فرمانداران در شهرستان‌های مختلف استان باید به این مهم توجه داشته باشند و به معاونت امور اقتصادی استانداری به صورت هفتگی گزارش ارائه دهند و کمبودها را اعلام کنند. عباسی نقش نظارت جدی بر قیمت و فروش کالاهای اساسی از جمله نان، مرغ، گوشت و شکر را با توجه به حساسیت مردم بسیار مهم دانست و افزود: کیفیت در پخت نان باید مورد توجه جدی قرار گیرد، مدیریت این مهم بر عهده فرمانداران است ضمن اینکه دستگاه‌های شهرستانی و استانی نیز باید هماهنگی لازم را در این خصوص ایجاد کنند. وی با اشاره به ممنوعیت خروج بدون مجوز مرغ از گیلان، گفت: خروج مرغ از استان گیلان باید حتماً با مجوز صورت گیرد، لذا در این راستا باید سخت‌گیری‌های لازم اعمال شده و به ذخیره‌سازی مرغ منجمد، کالاهای اساسی، تأمین دارو و شیرخشک توجه شود.  استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت تمامی تمهیدات برای بازگشایی مدارس بر گشایش نمایشگاه پوشاک و لوازم‌التحریر در آستانه سال تحصیلی جدید، افزود: دست اندرکاران مربوطه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید نسبت به برگزاری نمایشگاه برای فروش فوق‌العاده اقدام کنند. پایان پیام
استاندار گیلان با بیان اینکه گیلان در موضوع مقایسه قیمت‌ کالاها با استان‌های همجوار باید همواره در راستای کاهش نرخ‌ها رقابت کند، گفت: با تشدید نظارت‌ها در تنظیم بازار، جامعه هدف و زنجیره‌های تولید، توزیع و مصرف کننده باید مورد توجه باشد.

به گزارش آستان‌خبر، اسدالله عباسی ​استاندار گیلان ظهر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازارو اقدام مشترک در سالن الغدیر استانداری گیلان با اشاره به کاهش بخشی از هزینه‌های کاشت و برداشت محصول با بهره‌گیری از روش مکانیزاسیون و نیز روزهای پایانی برداشت این محصول راهبردی اضهار کرد: با این حال هزینه تولید برنج در استان بالا است از این‌رو قیمت کنونی برنج در بازار واقعی نیست.

وی با تأکید بر حمایت دولت سیزدهم از شالیکاران و کشاورزان گفت: با توجه به تلاش برنجکاران برای تولید برنج، هزینه تمام شده این محصول باید بررسی و مشخص شود.

استاندار گیلان با اشاره به وجود محصولات استراژتیک مهم در این استان به منظور افزایش صادرات، افزود: چای، برنج و بادام محصولات مهم استان هستند که باید در ارتباط با محصول چای نیز باید هزینه‌های تمام شده طی فرآیندی مشخص شده و سپس قیمت چای در بازار بر اساس آن تعیین شود.

عباسی با تأکید بر ضرورت توجه به تأمین مایحتاج ضروری مردم، تصریح کرد: با رصدهای انجام شده هیچ مشکلی در این ارتباط در استان وجود ندارد، از این رو با توجه به مسافرپذیربودن استان گاه مشکلاتی ایجاد می‌شود که با  تدابیر صورت‌گرفته این مشکلات قابل حل است.

وی با بیان اینکه گیلان در موضوع مقایسه قیمت‌ کالاها با استان‌های همجوار باید همواره در راستای کاهش نرخ‌ها رقابت کند، گفت: در تنظیم بازار، جامعه هدف و زنجیره‌های تولید از تولیدکننده، توزیع و مصرف کننده باید مورد توجه باشد و در تامین مایحتاج مردم کم کاری و کوتاهی پذیرفتنی نیست.

نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید بر ضرورت فعالیت گشت‌های محسوس و نامحسوس مشترک نظارت بر بازار از سوی صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و بسیج اصناف بیان کرد: فرمانداران در شهرستان‌های مختلف استان باید به این مهم توجه داشته باشند و به معاونت امور اقتصادی استانداری به صورت هفتگی گزارش ارائه دهند و کمبودها را اعلام کنند.

عباسی نقش نظارت جدی بر قیمت و فروش کالاهای اساسی از جمله نان، مرغ، گوشت و شکر را با توجه به حساسیت مردم بسیار مهم دانست و افزود: کیفیت در پخت نان باید مورد توجه جدی قرار گیرد، مدیریت این مهم بر عهده فرمانداران است ضمن اینکه دستگاه‌های شهرستانی و استانی نیز باید هماهنگی لازم را در این خصوص ایجاد کنند.

وی با اشاره به ممنوعیت خروج بدون مجوز مرغ از گیلان، گفت: خروج مرغ از استان گیلان باید حتماً با مجوز صورت گیرد، لذا در این راستا باید سخت‌گیری‌های لازم اعمال شده و به ذخیره‌سازی مرغ منجمد، کالاهای اساسی، تأمین دارو و شیرخشک توجه شود.

استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت تمامی تمهیدات برای بازگشایی مدارس بر گشایش نمایشگاه پوشاک و لوازم‌التحریر در آستانه سال تحصیلی جدید، افزود: دست اندرکاران مربوطه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید نسبت به برگزاری نمایشگاه برای فروش فوق‌العاده اقدام کنند.

پایان پیام/۴۲۰۲

لینک کوتاه : https://astankhabar.ir/?p=7977

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تأیید منتشر می‌شود.
 • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نمی‌شود.
 • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نمی‌شود.

برچسب‌ها
آستانه‌ اشرفیه آستانه‌اشرفیه آستانه‌اشرفیه، فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه، حمید رضایی ابراهیم افشاری ابراهیم نجفی اسپیلی استاندار گیلان امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه،حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی انتخابات انتخابات شورا انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس بادام‌زمینی برنج برنج آستانه‌اشرفیه بندر کیاشهر بوجاق تئاتر جشنواره ابوذر حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی حمید رضایی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آستانه‌اشرفیه رئیس اداره شیلات آستانه‌اشرفیه رسول فرخی میکال سارا بهمنیار،تیم ملی کاراته سردار محمد عبدالله پور سرهنگ حمید محمدی‌نسب سپاه آستانه‌اشرفیه شیلات صیادان آستانه‌اشرفیه فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه فرمانده سپاه قدس گیلان مدیرکل شیلات گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان نمازجمعه نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی نیروی انتظامی واکسن کرونا واکسیناسیون پسماند پل کابلی آستانه‌اشرفیه کرونا کرونا در آستانه‌اشرفیه کرونا در گیلان گیلان